Gaismas pilna māja

Ir vairākas lietas, ko vajadzētu ņemt vērā, plānojot apgaimojuma dizainu, tostarp dabiskās gaismas avoti, mēbeļu izvietojums, telpas lielums un funkcija.

Gaiša virtuve

Daudziem cilvēkiem obligāts nosacījums ir virtuve, kurā ir daudz dienas gaismas. Nav nekā labāka par brokastošanu vai rīta kafijas dzeršanu, skatoties laukā pa logu. Svarīgi arī, lai mēbeļu virsmas un darba virsmas būtu labi apgaismotas. Kurš gan vēlas gatavot ēst tumšā, krēslainā virtuvē? Pareizi izvietojot vispārējo apgaismojumu, tostarp griestu un noteiktu vietu apgaismojumu, virtuve būs izgaismota pat pēc tumsas iestāšanās.

Izstrādājot savas virtuves apgaimojuma dizainu, neaizmirstiet par papildu gaismas avotiem mājsaimniecības ierīcēs. Hansa tvaika nosūcējiem ir platleņķa LED apgaismojums, kas apgaismo darba virsmas, nodrošinot lielāku komfortu ēdiena gatavošanas laikā, un visā virtuvē radot atslābinošu atmosfēru.

Viss labi izgaismots

Labi izgaismots interjers palielina mūsu enerģiju un iedvesmo uz darbību. Telpās ar atvēro plānojumu, piemēram, dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, laba ideja ir noteikt īpašam nolūkam paredzētas zonas, piemēram, vieta  ēdiena gatavošanai, ēšanai, lasīšanai vai strādāšanai. Katrai zonai nepieciešams īpašs apgaismojuma veids, bet ņemiet vērā, ka visiem gaismas avotiem vienā istabā vajadzētu veidot saskaņotu veselumu, un tiem jābūt ar vienādu krāsas temperatūru. Papildus galvenajam griestu apgaismojumam (piemēram, lustrām, piekaramajiem gaismekļiem un halogēna spuldzēm), svarīga nozīme ir arī vietu apgaismojumam. Tas nodrošina labu apgaismojumu noteiktām istabas daļām, kurām jābūt labi apgaismotām, tādām kā atpūtas zona ar atzveltnes krēsliem un dīvānu. Intīmas un atslābinošas atmosfēras radīšanai nevajag daudz: vienkārši ieslēdziet lampu, pagatavojiet tasi tējas un aizmirstieties savā iemīļotākajā mūzikā.

IETEIKTĀS preces