Maza virtuve, lielas iespējas

Visvienkāršākais veids, kā padarīt virtuvi lielāku, ir iekļaut to dzīvojamajā istabā. Ēdiena gatavošanas zonu var atdalīt no dzīvojamās zonas ar praktisku virtuves salu, kas nodrošina arī papildu skapīšus un atvilktnes un ir lieliska vieta plīts virsmas ierīkošanai. Papildus tam mēs varam iegūt modernu salas tvaika nosūcēju no Hansa, kas aizvadīs izgarojumus un smakas, kas rodas ēdiena gatavošanas laikā.

Skapīšu izvietojums

Ja virtuvi nav iesējams pārveidot par atvērtu, jāizvēlas piemērots skapīšu izvietojums. Šaurās virtuvēs vislabāk iederas slejas un L-formas skapīši. Lielākās virtuvēs skapīšus var novietot pie divām pretējām sienām ar vismaz 120 cm atstarpi vidū.


Skapīši visā telpas augstumā

Ja telpa ir ierobežota, katrs centimetrs ir no svara, tāpēc virtuvei var apsvērt telpas augstuma skapīšu iegādi, lai iegūtu papildu uzglabāšanas vietu pannām un kastroļiem, traukiem un citiem virtuves piederumiem, īpaši tādiem, ko neizmanto pārāk bieži. Noderīgas ir arī izbīdāmas vienības, īpaši konservu un pārtikas krājumu uzglabāšanai.


Neuzkrītoša un funkcionāla virtuves tehnika

Iebūvējamas ierīces, tādas kā ledusskapji un cepeškrāsnis lieliski iederas dzīvojamā zonā integrētās virtuvēs un ļauj izmantot telpu virs un zem tām. Svarīgs faktors ir arī virtuves fasādes krāsa, jo spilgta, gluda fasāde istabu optiski padara lielāku. Virtuves/dzīvojamās istabas apvienojumā tā veido lielisku fonu dzīvojamās zonas dekoram.


Ēšanas zonas

Pat mazās virtuvēs vajadzētu paredzēt vietu, kur visiem kopā paēst. Interesants risinājums ir neliels, saliekams galds, kuru var piestiprināt pie sienas. Dabiski gaišā virtuvē var arī paplašināt palodzi, pārvēršot to par galdiņu divām personām.



IETEIKTĀS preces