Sadzīves tehnikas tīrīšana: viegli, ātri un patīkami

Iztīriet savu ledusskapi 5 minūtēs

Daži pārtikas produkti, ko mēs glabājam ledusskapī, tostarp augļi un dārzeņi, ir ēdami neapstrādāti un nemizoti. Lai ledusskapi uzturētu tīru, bet ēdienu svaigu, ledusskapja nodalījums jātīra vismaz reizi mēnesī. NoFrost tehnoloģija šo darbu padara vieglāku, jo vairs nav jātērē laiks un enerģija, atkausējot ledusskapi: vēsais gaiss tiek vienmērīgi sadalīts, novēršot ledus un sarmas veidošanos uz ledusskapja sienām. Vislabāk izmantot dabiskus tīrīšanas produktus, piemēram, ūdens un etiķa vai dzeramās sodas maisījumu proporcijā 1:1. Vienkārši uzsmidziniet nedaudz šķīduma uz sūkļa, notīriet ledusskapja sienas un pēc tam noslaukiet ar mitru drāniņu.

Mirdzoši tīra cepeškrāsns

Jūsu cepeškrāsns ož pēc piededzināta ēdiena nevis saldi smaržo pēc kūkas? Ir vairāki veidi, kā cepeškrāsni uzturēt ideāli tīru. Visvienkāršākais no tiem ir pirolītiskā cepeškrāsns tīrīšana, kad ierīcē aptuveni 490°C temperatūrā notiek pašattīrīšanās,  sadedzinot ēdiena atliekas, kas sakrājušās visos stūros un spraugās.

Cits veids ir Aqualitic sistēma, kad mēs varam ieliet nedaudz ūdens cepeškrāsns apakšā un uzstādīt augstas temperatūras programmu, lai mīkstinātu piekaltuša ēdiena paliekas un taukus, ko pēc tam var viegli noslaucīt. Lai notīrītu taukainas paplātes un grilus, samitriniet tos ar ūdeni un bagātīgi apkaisiet ar dzeramo sodu. Nogaidiet 15-20 minūtes un ar mitru sūkli noslaukiet tīrus.

Plītis

Keramiskās un indukcijas plīts virsmas tīrīšana ir tīrais nieks: uzsmidziniet vai uzberiet uz virsmas speciālu tīrīšanas līdzekli un noslaukiet virsmu sausu. Ar gāzes plīts virsmu ir nedaudz sarežģītāk, jo piedegušās un taukainās ēdiena paliekas ir jānotīra no degļiem un čuguna pannu balstiem. Ar plakana profila degļiem un ergonomisku pannas balstu, ar ko parīkotas Hansa gāzes plīts virsmas, šis uzdevums ir diezgan  vienkāršs.

IETEIKTĀS preces