Drošība virtuvē

Mājas izpēte bērniem ir liels piedzīvojums. Tiklīdz viņi nostājas uz kājām, viņi sāk okšķerēt trauku skapjos un atvilktnēs, meklējot dārgumus. Viņi slēpjas zem galdiem un ielūkojas katrā stūrī un spraugā. Viss šķiet tik aizraujošs! Un sadzīves tehnika intriģē vairāk par visu. Kā mēs varam nodrošināt savam bērnam maksimālu drošību?

Karsts, karstāks, viskarstākais!


Plītis un cepeškrāsnis izraisa vislielākās raizes. Bērni var apdedzināties vai ieslēgt ierīces, kad mēs to nepamanām. Gāzes plītīm ir papildu gāzes noplūdes risks, piemēram, ja liesma apdziest caurvēja dēļ. Par laimi, Hansa ierīces ir aprīkotas ar liesmas drošības vārstiem.

Droša gatavošana

Indukcijas plīts virsma ir viens no visdrošākajiem risinājumiem virtuvei, īpaši, ja apkārt ir bērni. Plīts uzsilst tikai tieši tajā vietā, kur novietots trauks, ievērojami samazinot iespēju bērnam apdedzināties. Hansa plītīm ir arī Child Lock funkcija. Pēc plīts izslēgšanas, izmantojot sensoru vadības paneli, mazi bērni to nevarēs ieslēgt vai mainīt ēdiena gatavošanas uzstādījumus. Galvenais risks gāzes plītīm ir nejauša liesmas nodzišana. 

Pro Baby sistēma

Lai novērstu iespēju bērnam apdedzināties, Hansa cepeškrāsnīm ir papildu drošības funkcijas. Durvju bloķētājs neļaus bērnam atvērt cepeškrāsns durvis, kad tā tiek lietota. Vairs nav jāraizējas, ka bērns pieskarsies karstai cepeškrāsnij, jo ar I-cool priekšējo sistēmu maksimālā priekšdurvju stikla temperatūra tiek uzturēta 35°C līmenī. Tas ir iespējams, pateicoties īpašam ventilatora dizainam un palielinātam stikla pakešu skaitam cepeškrāsns durvīs. 

Papildu drošības funkcijas Hansa ierīcēs padara to lietošanu vienkāršāku un nodrošina dvēseles mieru. Kamēr bērni apkārt spēlējas, vienīgais, kas mums jādara, ir jāuzmanās, lai ēdiens nepiedegtu.

IETEIKTĀS preces