TVAIKA NOSŪCĒJI: LABA ATMOSFĒRA VIRTUVĒ

Hansa piedāvā virkni tvaika nosūcēju, kas aprīkoti ar kvalitatīviem filtriem, tostarp kamīna veida tvaika nosūcējus, teleskopiskos tvaika nosūcējus, salas veida tvaika nosūcējus un visa veida parastos tvaika nosūcējus. Tie atšķiras pēc uzstādīšanas veida, izskata un funkcijām. Kāds dizains  vislabāk iederas mūsu virtuvē?

Salas veida tvaika nosūcēji: virtuves anklāvs


Šis mūsdienīgais risinājums ir lieliski piemērots salas stila virtuvei ar plīts virsmu vidū. Tvaika nosūcēju un cauruli, kas savieno tvaika nosūcēju un ventilācijas kanālu, var izvietot tālāk no sienām, dodot lielāku dizaina brīvību. Izvietots tieši virs plīts virsmas, tvaika nosūcējs absorbē visas smakas, tāpēc tās neizplatās uz citām telpām vai citām atvērtā plānojuma telpas daļām.

Ar viedo aromātu sensoru gaisa attīrīšanu un smaku aizvadīšanu var automatizēt: tas nozīmē, ka nevajag katru reizi ieslēgt tvaika nosūcēju. Šī funkcija ir pieejama dūmvada tipa un salas tipa tvaika nosūcējiem.

Cits inovatīvs risinājums ir platleņķa LED apgaismojuma sistēma, kas darba telpai sniedz papildu apgaismojumu un nodrošina unikālu atmosfēru virtuvē

Kamīna veida tvaika nosūcēji: veiktspēja un stils

Kamīna veida tvaika nosūcējs ir laba izvēle virtuvēs, kur plīts vai plīts virsma atrodas cieši blakus skapīšiem. Kamīna veida tvaika nosūcēji piedāvā augstas veiktspējas nosūkšanas rādītājus, bet ievērojiet, ka nevar izmantot telpu virs ierīces, jo tā tiek izmantota izvadam, kur tas savienojas ar ventilācijas šahtu.

Kamīna veida tvaika nosūcēju stilīgais dizains labi saskan ar virtuves mēbelēm un piešķir zināmu unikālu raksturu. Mūsu klāstā ietilpst dažādas formas un dizaina, tostarp modernā un lauku stila, tvaika nosūcēji.

Mūsu vērtīgā telpa


Ir svarīgi padarīt ērtāku virtuves telpas lielāko daļu, tāpēc varam apsvērt parastā vai teleskopiskā tvaika nosūcēja iegādi. Dažiem teleskopiskajiem tvaika nosūcējiem ir telpas ziņā īpaši efektīvs un smalks dizains apvienojumā ar mūsdienīgām sajūtām, un tiem ir lietotājam draudzīgs skārienjutīgs panelis ātrai ierīces vadīšanai. Piecu ātrumu iestatījumi ļauj vēl efektīvāk regulēt nosūkšanas jaudu.

IETEIKTĀS preces