Ģimenes veļasmašīna

Lielas un mazas vajadzības

Džemperi, kombinezoni, bikses, kleitas, gultas veļa, galdauti, dvieļi… varētu šķist, ka ir vajadzīgas vairākas veļasmašīnas, lai to visu izmazgātu. Protams, ja vien mēs neatrodam kādu, kas ir pietiekami liela. Hansa veļasmašīnām tagad ir palielināta tvertne, kurā var maksimāli ielādēt 8 kg drēbju, un lielas durvis vieglākai piekļuvei. Tās ir aprīkotas arī ar Child Lock funkciju, ko var aktivizēt, nospiežot vien divas pogas, lai bērni nevarētu nomainīt iestatījumus.

Ja ir mazi bērni, tas nozīmē, ka būs jāmazgā daudz netīru drēbju. Tā vietā, lai pirktu tonnām veļas mazgājamā pulvera un traipu tīrītāja, mēs varam iegādāties veļasmašīnu, kas efektīvi izmanto mazgāšanas līdzekļus. Ar Aqua Ball funkcijas palīdzību tvertnē tiek noslēgta noteka, samazinot veļas pulvera zudumu un nodrošinot tā maksimālu izmantošanu. Tas nozīmē mazāk mazgāšanas līdzekļu, taču veļa  joprojām tiek izmazgāta ideāli tīra. Lai panāktu vēl lielāku mazgāšanas efektivitāti, Aqua Stream nodrošina papildu ūdens un mazgāšanas līdzekļa cirkulāciju viena mazgāšanas cikla laikā.

Pretalerģiskā programma arī var būt noderīga, lai aizsargātu bērnu jutīgo ādu. Pateicoties papildus 4 skalošanas cikliem, tiek samazināts mazgāšanas līdzekļu izraisītais risks vai kairinājums.


Lieliski piemērota aktīvam dzīvesveidam

Ja mums patiešām rūp mūsu brīvā laika efektīva izmantošana, vajadzētu pievērst uzmanību tam, cik ilgs laiks vajadzīgs, lai pabeigtu katru mazgāšanas ciklu. Ar Reduce time funkciju vairs nevajag pavadīt visu pēcpusdienu, gaidot, kamēr drēbes tiek izmazgātas. Visīsākā programma, kas ir pieejama Hansa veļasmašīnās, ilgst tikai 12 līdz 15 minūtes, kas ir pietiekami, lai atsvaidzinātu kleitu vai kreklu, ko esam uzvilkuši tikai vienu reizi.

Ar atlikto startu mazgāšanas sākumu var uzstādīt uz noteiktu laiku, piemēram, 2 stundas pirms ierašanās mājās no darba. Un, ja mēs palaidīsim vienkāršās gludināšanas funkciju, īpašs tvertnes darbības cikls samazinās apģērba krunkas, lai mēs tikai dažos mirkļos varētu būt gatavi darbam vai iziešanai.

IETEIKTĀS preces