5 labu trauku mazgājamo mašīnu funkcijas

Augsta energoefektivitātes klase

Kā mēs varam mazgāt pēc iespējas vairāk ar zemāku enerģijas patēriņu - vai tas maz ir iespējams? Augsta energoefektivitātes klase garantē zemu elektrības patēriņu, kas nozīmē lielāku efektivitāti un mazākus elektrības rēķinus, vienlaikus nākot par labu arī apkārtējai videi. Pašas efektīvākās trauku mazgājamās mašīnas atrodamas A klasē ar vienu, diviem vai trīs plusiem. Trauku mazgājamā mašīna ar augstāko energoefektivitātes klasi A+++ patērē tikai 0,83 kWh uz mazgāšanas ciklu. Salīdzinot ar A klases mazgājamo mašīnu, tas nozīmē 93 kWh ietaupījumu gadā. Ko Jūs no tā iegūstat? Tā vietā variet pagatavot 6200 kokteiļus, izmantojot blenderi. Vai vienkārši maksājiet mazāk par elektrību. Vai tas Jums nešķiet gudri?

Zems ūdens patēriņš

Ekoloģija un ekonomija - tie darbojas kopā Jūsu labā. Augstākās klases trauku mazgājamās mašīnas garantē augstu mazgāšanas kvalitāti pie zema ūdens patēriņa. Atkarībā no modeļa patēriņš varētu bū 9 līdz 15 litru robežās. Tas atspoguļojas izmaksās - mazāk kā mazgājot ar rokām. Lai nomazgātu 14 trauku komplektus ar rokām, nepieciešams vairāk par 100 l ūdens un 3 kWh enerģijas. To pašu iespējams paveikt ar Hansa trauku mazgājamo mašīnu, izmantojot nieka 10 l ūdens un mazāk par 1 kWh enerģijas. Izvēloties iekārtu, meklējiet modeļus ar mazu ūdens patēriņu, taču augstu mazgāšanas efektivitāti. Izvairieties no augstiem elektrības rēķiniem. Tā vietā izbaudiet ideāli tīrus traukus.

Pielādēšanas elastība 

Jūs variet izvēlēties izvietojumu.  Flexi Space funkcija Jums ļauj ērti pielāgot mazgājamās mašīnas iekšpusi lielākiem traukiem. Taču reizēm Jums var nākties veikt mazgāšanu ar pustukšu mašīnu. Šādā gadījumā variet izmantot Daļējas ielādes funkciju. Ko tas dod? Jūs pielādējiet tikai vienu plauktu un trauku mazgājamā mašīna darbojas tikai tajā līmenī. Pateicoties secīgai smidzinātāju darbībai, visi netīrumi tiek efektīvi notīrīti, izmantojot nelielu ūdens daudzumu. Veiciet mazgāšanu, kad vien vēlaties.

Praktisks aprīkojums

Vai Jums ir nepieciešama trauku mazgājamā mašīna ar maināmu izkārtojumu? Hansa to nodrošina. Ar pielāgojamu plauktu augstumu, papildu virtuves piederumu atvilktni un salokāmiem plauktu elementiem, mazgājamās mašīnas ietilpību var regulēt pēc nepieciešamības. Augšējā Maxi Space 3 atvilktne nodrošina vairāk vietas apakšējā plauktā. Apakšējā plaukta salokāmās daļas ļauj mazgāt lielāka izmēra traukus un katlus. To pašu iespējams darīt arī augšējā plauktā. Hansa trauku mazgājamajās mašīnas pieejamās papildu opcijas garantē ērtu un ātru mazgāšanu visās situācijās.

Aizsardzība pret pārplūšanu 

Šī trauku mazgājamās mašīnas funkcija nodrošina drošību, neļaujot tai nopludināt virtuvi. Hansa trauku mazgājamajās mašīnās šo lomu spēlē Aqua Stop sistēma, kas automātiski atslēdz ūdens padevi. Līdz ar to, arī, ja trauku mazgājamā mašīna ir salūzusi, no tās neplūst ārā ūdens. Tas arī ļauj izvairīties no īssavienojumiem, kā arī saglabā Jūsu mājokli tīru un sausu.

 

Atceroties šīs 5 elementārās trauku mazgājamās mašīnas funkcijas, Jūs variet būt droš par savu izvēli.

IETEIKTĀS preces