Moderna tehnoloģija - jaunas trauku mazgāšanas funkcijas

Miers, klusums un tīri trauki.

Ģimenēm ar bērniem trauku mazgājamā mašīna var šķist kā tikai vēl viens trokšņa avots, taču par to vairs nav jāuztraucas. Hansa trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar inovatīvo Logic Drive motoru, kas nodrošina daudz augstāku efektivitāti. Tie ir klusāki un kalpo ilgāk.

Nogulsnes uz stikla? Nekādu problēmu! Mūsu modernie risinājumi būtiski uzlabo mazgāšanas procesu kvalitāti un efektivitāti. Mūsu sistēma, kas novada tvaiku no mašīnas iekšpuses, rūpējas par to, lai trauki būtu sausi, mirdzoši un bez nogulsnēm.

Lielāka ietilpība, vairāk tīru trauku 

Visi trauki neietilpst Jūsu mazgājamajā mašīnā? Vai vietas atrašana garākām glāzēm sagādā Jums galvas sāpes? Hansa trauku mazgājamajās mašīnās esošais modernais Maxi Space 3  nodalījums ievērojami palielina pieejamo vietu. Mēs esam nomainījuši tradicionālo virtuves piederumu groziņu ar atvilktni, kas atrodas iekārtas augšpusē, ļaujot Jums ērti mazgāt arī garākas glāzes un virtuves piederumus. Atvieglojiet trauku mazgāšanu - īpaši pēc ballītēm vai ģimenes un draugu saietiem.

 

Maxi Space 3 nav vienīgā inovācija, ar ko ir aprīkotas Hansa trauku mazgājamās mašīnas. Īpašā Party programma ir lieliski piemērota trausliem priekšmetiem, piemēram, glāzēm. Tā darbojas tikai 27 minūtes, mazgājot Jūsu traukus 30°C  un ietaupot Jums laiku, ūdeni un enerģiju. Hansa trauku mazgājamā mašīnas ietilpst A+++ enerģijas klasē, kas nozīmē to, ka enerģijas patēriņš ir īpaši zems. Salīdzinot ar A klasi, Jūs ietaupīsiet līdz pat 120 cikliem gadā, līdz ar to arī maksājot mazāk par ūdeni un elektrību.

Funkcionālās gaismiņas

Kad trauku mazgājamā mašīna ir ieslēgta, tās status tiek atspoguļots uz grīdas - pateicoties Blue Dot  viedajai funkcijai. Kad mašīna ir pabeigusi savu programmu, gaismiņas nomirgo un pēc tam izslēdzas, informējot Jūs par to, ka cikls ir pabeigts.

Joprojām nevarat izlemt, vai iegādāties trauku mazgājamo mašīnu? Jūs variet būt pārliecināti par Hansa trauku mazgājamajās mašīnās izmantotajām tehnoloģijām, kas atvieglos Jūsu dzīvi, kā arī ietaupīs laiku un naudu.

IETEIKTĀS preces