Ūdens un trauku mazgājamā mašīna - lielisks duets

Mazgājot traukus un pannas ar rokām, tiek patērēti līdz pat 107 litriem* ūdens dienā. Tāpat Jūsu roku āda kļūst sausa un tas aizņem ļoti daudz laika. Trauku mazgājamās mašīnas iegāde šķiet loģiska, jo tā spēj nodrošināt būtisku ietaupījumu. Bet kāds tad ir šīs ietaupījums?

Ietaupiet līdz 97** litriem ūdens

Vienā mazgāšanas ciklā, atkarībā no Hansa trauku mazgājamās mašīnas izmēra, tiek patērēti no 8,5 līdz 10 litriem ūdens. Lai nomazgātu tādu pašu trauku apjomu ar rokām, nepieciešami līdz pat 107 litriem ūdens! Pat mazgājot tikai katlus un traukus savā izlietnē, tiek patērēts ļoti daudz karstā ūdens, kas maksā gandrīz trīs reizes vairāk par auksto!

Šāda veida ekonomija šķiet loģiska, taču kā to iespējams paveikt, ja trauku mazgājamajai mašīnai nepieciešama arī elektrība, kas arī veido izdevumus? Trauku mazgājamā mašīna izmanto elektrību, lai uzsildītu ūdeni, taču, iegādājoties A+++ klases iekārtu, Jūs variet būt droši par tās ekonomiju. Salīdzinot ar A klasi, A+++ klases iekārtas patērē par 93 kWh mazāk. Jūs variet izmantot šo enerģiju, lai līdz pat 540 reizēm uzsildītu ūdeni savā elektriskajā tējkannā, vai arī vienkārši maksāt mazāk par elektrību.


Ūdens kontrole 

Esiet nobažījušies, ka trauku mazgājamā mašīna var appludināt Jūsu virtuvi? Tikai ne ar Hansa! Mūsu trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar īpašu aizsardzību: Aqua Stop sistēmu, kas nepieļauj šķidrumu izkļūšanu no iekārtas. Jūs variet būt droši par to, ka neparedzētu situāciju gadījumā, ne Jūsu, ne Jūsu kaimiņu mājokļi netiks appludināti.

Ūdens cietība pret mazgājamās mašīnas drošību

Pirms trauku mazgājamās mašīnas pirmās pieslēgšanas reizes, pārbaudiet ūdens cietību savā mājoklī. Tas ērti izdarāms pašam, izmantojot papīra ūdens cietības testeri.

Mūsu krānos pieejamā ūdens cietība ir vidēja, ja kalcija karbonāta (CAC03) koncentrācijas vērtība uz kubikdecimetru pārsniedz 180. Jo augstāka šī vērtība, jo cietāks ir Jūsu ūdens.

Kāpēc Jums ir jāpārbauda, kāda veida ūdens Jums ir pieejams? To zinot, Jūs variet pielāgot trauku mazgājamās mašīnas iestatījumus, kas ir piemēroti attiecīgajam ūdens veidam, un vienmēr pievienot nepieciešamo daudzumu mazgāšanas sāls.

Vai esam atbildējuši uz visiem Jūsu jautājumiem? Mēs ar nepacietību ceram ieraudzīt Jūs, izbaudot Hansa trauku mazgājamo mašīnu savās mājās.

* Mazgāšana ar rokām tika pārbaudīta mājas apstākļos, taču dati dažādās mājsaimniecībās var atšķirties.

** Viens mazgāšanas cikls sevī ietver trauku komplektu, kurā iekļauts deserta šķīvis, pusdienu šķīvis, bļoda, mērces trauciņš, glāze, dakša, nazis un tējkarote. Tas var ietvert arī nelielu pasniegšanas trauku, šķīvi un kausiņu.

IETEIKTĀS preces