Sīkdatņu politika

1. Kā mēs izmantojam sīkdatnes? “Amica S.A.”, juridiskā adrese Wronki, 52 Mickiewicza (pasta indekss: 64-510 Wronki), Polija, informē, ka pareizas vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai un augstākās kvalitātes pakalpojumu sniegšanai, vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

2. Kas ir sīkdatnes? Sīkdatnes apzīmē datora datus, īpaši teksta datnes, kas tiek saglabātas lietotāja termināļa iekārtā un kas tiek izmantotas vietnēs. Šīs datnes ļauj lietotājam identificēt ierīci un pareizi parādīt vietni, pielāgojot to individuālām vēlmēm. Sīkdatnes ietver tās vietnes nosaukumu, no kuras tās iegūtas, uzglabāšanas laiku termināļa iekārtā un unikālu numuru.

3. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Mūsu vietnē www.hansa-home.lv tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

- “Fiksētās datnes” - saglabājas Jūsu ierīcē sīkdatņu parametros iestatīto laika posmu vai kamēr lietotājs tās manuāli izdzēš.

- “Sesijas datnes” - pagaidu datnes, kas saglabājas Jūsu ierīcē, līdz Jūs izejat no vietnes vai atspējot programmatūru (interneta pārlūku).

Vietnē tiek izmantotas savas sīkdatnes un trešo pušu sīkdatnes - Google Analytics analīzes pakalpojumu sīkdatnes, kas ļauj noteikt vietņu apmeklētāju skaitu, ko piedāvā Google, Inc. Uz Google sīkdatnēm attiecas īpaša privātuma politika.

Vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Veids Lietošana Sīkdatnes lietošanas ilgums
AmicaCookies Fiksēts

Pašu sīkdatnes

Šīs sīkdatnes saglabā informāciju par to, vai lietotājs ir piekritis izmantot sīkdatnes.  
1 gads
AMICASESS Fiksēts

Pašu sīkdatnes

Lietotāju sesijas
2 stundas
_ga Fiksēts

Google Analytics sīkdatnes

Lietotāju atšķiršana
2 gadi
_gid Fiksēts

Google Analytics sīkdatnes

Lietotāju atšķiršana
24 stundas
_gat Fiksēts

Google Analytics sīkdatnes

zmanto, lai ierobežotu pieprasījuma ātrumu.
10 minūtes

4. Vai sīkdatnes satur personas datus? Mūsu vietnēs izmantotās sīkdatnes neapkopo un neuzglabā lietotāja personas datus.

5. Sīkdatņu atspējošana Standarta pārlūkošanas programmatūra ļauj novietot sīkdatnes termināļa aprīkojumā. Šos iestatījumus iespējams mainīt, lai bloķētu automātisku sīkdatņu pārvaldīšanu pārlūkā vai lai saņemtu paziņojumu ik reizi, kad uz lietotāja ierīci tiek mēģināts nosūtīt sīkdatnes. Sīkāka informācija par iespējām un sīkdatņu lietošanu pieejama programmatūras iestatījumos (pārlūkā). Sīkdatņu lietošanas ierobežojumi var ietekmēt dažas mūsu vietnes funkcijas.

6. Kontaktinformācija Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, sazinieties ar mums kontakt@amica.com.pl.

7. Šīs politikas atjauninājumi Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo sīkdatņu politiku. Šādā gadījumā mēs publicēsim izmaiņas savā vietnē. Šī sīkdatņu politika pēdējo reizi tika atjaunināta 04.07.2017.