• Vairāk nekā 50valstisvisā pasaulē

  Vairāk nekā 50
  valstis
  visā pasaulē

 • Vairāk nekā 2000produktimūsu produktu klāstā

  Vairāk nekā 2000
  produkti
  mūsu produktu klāstā

 • 70 pieredzesun tradīciju gadi

  70 pieredzes
  un tradīciju
  gadi

 • Vadošais ēdienagatavošanas ierīčuražotājs Eiropā

  Vadošais ēdiena
  gatavošanas ierīču
  ražotājs Eiropā

HANSA SADZĪVES TEHNIKA MĀJAI

Zīmols Hansa ietilpst Amica grupā, kas ir Eiropas ražotājs, kurš piedāvā augstas kvalitātes sadzīves tehniku mājai. Grupai ir vairāk nekā 70 gadus ilga ražošanas pieredze un tās produkti ir pieejami vairāk nekā 50 valstīs. Mēs piedāvājam plašu un daudzveidīgu sadzīves tehnikas klāstu, kas pielāgotas miljoniem patērētāju vajadzību visā pasaulē.

Hansa produkti ir sinonīms augstam drošības līmenim un kvalitātes standartiem, ko apstiprina vairāki sertifikāti un daudzi apmierināti lietotāji. Atsaucoties uz patērētāju vajadzībām, mēs nodrošinām risinājumus, kas padara mājas darbus vieglākus un patīkamākus.

VISS SĀKAS VIRTUVĒ

ATKLĀJIET GATAVOŠANAS PRIEKU

Izmantojot Hansa ēdiena gatavošanas ierīces, vissarežģītākās maltītes taps ātri, viegli un ar prieku. Izmēģiniet tās jau šodien - esam pārliecināti, ka jums patiks!

VĒSI UN STILĪGI

Hansa dzesēšanas un saldēšanas tehnika nodrošina produktu uzglabāšanu, uzturot nemainīgu, zemu temperatūru. Turklāt modernā NoFrost tehnoloģija ļauj aizmirst par nogurdinošo atkausēšanu.

VISS SAVĀ KĀRTĪBĀ vai KĀRTĪBA IT VISĀ

Hansa trauku mazgājamās mašīnas un veļas mašīnas ir ekonomiskas un viegli lietojamas ierīces, kas ļauj iztīrīt drēbes un traukus ievērojami ātrāk un vienkāršāk. Apskatieties, ko vēl tās var paveikt!

HANSA – JŪTIETIES KĀ MĀJĀS

Meklējiet interesantu ideju? Nepieciešams padoms? Mēs ar prieku palīdzēsim!

Gūstiet iedvesmu