Cepeškrāsns tīrīšana: vieglāka nekā jebkad

Cepeškrāsns ar pašattīrīšanās funkciju

Iztīrīt cepeškrāsni, nepakustinot ne pirkstu? Tas ir vienkārši ar pirolītisko cepeškrāsns tīrīšanu, automatizēta pašattīrīšanās funkcija, kas cepeškrāsni uzsilda līdz 490ºC, lai sadalītu organiskās molekulas. Pasakiet ardievas cepeškrāsns beršanai, tupot uz ceļgaliem: ar šīs funkcijas palīdzību tiks iztīrīti par visgrūtāk iztīrāmie netīrumi. Viss, kas mums jādara, ir jāizlemj, kā pavadīt savu brīvo laiku, kamēr tiek padarīts netīrais darbs.

Divi vienā: cepšana un tīrīšana


Pirolītiskā cepeškrāsns tīrīšana nav vienīgā pašattīrīšanās metode. Nomaināmi katalītiskie ieliktņi arī ir ārkārtīgi iedarbīgi. Tie absorbē taukus un netīrumus, uzturot cepeškrāsni tīru.

Karstā mazgāšana

Aqualytic sistēma ir vēl viena noderīga funkcija, lai cepeškrāsni uzturētu tīru no jebkādiem netīrumiem, ieskaitot tos, kas no pirmā acu uzmetiena nav redzami. AquaRealEase® emaljas gludā struktūra, kas tiek izmantota cepeškrāsns iekšējo sienu pārklāšanai, atvieglo mitro tīrīšanu. Vienkārši ielejiet nedaudz ūdens cepeškrāsns apakšā un uzstādiet programmu. Nogaidiet pusstundu, kamēr tvaiki mīkstinās pat viscietākās piekaltuša ēdiena paliekas, un pēc tam noslaukiet tos no cepeškrāsns sienām ar mitru drānu.

Iekšpuses un ārpuses tīrīšana


Cepeškrāsns durvju tīrīšana vairs nav nepatīkams darbs. Viegli tīrāmu durvju sistēma durvju stikla paneļu tīrīšanu padara vieglāku nekā jebkad bez īpašiem instrumentiem. Ar durvju augšpusē esošo divu stiprinājumu palīdzību stikla paneļus var izņemt un pilnībā notīrīt, pat mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

IETEIKTĀS preces