Komfortabla dzīvošana: tā ir detaļās

Tā cep, tīra un pastāsta, kādi ir laikapstākļi

Cepeškrāsns primārais nolūks ir cept vai apgrauzdēt. Bet kā būtu, ja tā varētu atcerēties arī dučiem recepšu un pastāstīt mums, ka šodien nav vajadzīgs lietussargs? Hansa cepeškrāsnis to var. Pirolītiskā cepeškrāsns tīrīšanas funkcija sadedzina visas ēdiena paliekas 490°C temperatūrā, bet progresīvā programmatūra ļauj mums uz ekrāna izlasīt mūsu iecienītās receptes un pat kontrolēt cepeškrāsni, kad neesam mājās. Savienojot cepeškrāsni ar Wi-Fi tīklu, mēs uz ekrāna varam apskatīties arī meteoroloģisko laika prognozi.

Daudz vairāk brīvas vietas

Nu jau sen ir pagātnē laiks, kad mēs pielāgojāmies savām mājsaimniecības ierīcēm - tagad tām ir jāpielāgojas mūsu vajadzībām. Lūk, piemērs: Hansa indukcijas plīšu Flexi Space funkcija ļauj novietot uz vienas sildāmzonas vairāk nekā vienu katlu. Truklāt, pateicoties regulējamiem durvju plauktiem, arī burku un pudeļu ievietošana ledusskapī ir kļuvusi daudz vieglāka.

Drošāk nekā jebkad

Ar jaunām aizsardzības funkcijām aprīkotas sadzīves tehnikas lietošana, kad apkārt atrodas bērni, ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Hansa gāzes plīts virsmām ir Child Lock funkcija un liesmas drošības vārsts, bet cepeškrāsnīm ir bērniem droša durvju slēdzene un I-cool front funkcija, kas durvīm nekad neļauj kļūt karstākām par  35°C, un tām vienmēr var droši pieskarties. Hansa veļasmašīnas tagad ir aprīkotas ar aizsardzību bērnu drošībai, kas ļauj viegli bloķēt iestatījumus un nodrošināt netraucētu veļasmašīnas darbību.

Lielāks ir labāks

Kā var iegūt vairāk telpas trauku mazgājamajā mašīnā? Visvienkāršākais veids ir pievienot trešo plauktu, risinājumu, kas atrodams atsevišķās Hansa trauku mazgājamajās mašīnās. Maxi Space 3 plaukts  piedāvā daudz vietas visiem galda piederumiem, tāpēc ierīcē var ievietot ne 10, ne 12, bet gan 14 trauku komplektus.  Un aizmirstiet par veļas bāšanu veļasmašīnā:  Hansa veļasmašīnām ir lielāks korpuss un durvis. Tā visa mērķis ir izveidot mājsaimniecības ierīces, kuras lietot vienmēr ir daudz vienkāršāk un ērtāk.

IETEIKTĀS preces