Viss savās vietās: kā sakārtot ledusskapi

Augšējā plaukta produkti

Standarta ledusskapjos augstāk nozīmē siltāk. Zemākie plaukti ir vispiemērotākie produktiem ar ilgu derīguma termiņu, tostarp konserviem burkās. Dārzeņi, augļi, siers, zivis un gaļa jāglabā uz zemākajiem plauktiem. Izkārtojiet produktus tā, lai netiktu aizsegta gaisma ledusskapja iekšpusē. Hansa ierīcēs tiek izmantots mūsdienīgs LED apgaismojums, kas nodrošina intensīvu ledusskapja nodalījumu izgaismošanu no augšas uz leju.

Princips „augstāk nozīmē siltāk” nedarbojas ledusskapjos ar NoFrost tehnoloģiju, tāpēc ka visos līmeņos ir vienāda temperatūra, jo nodalījumos vēsais gaiss tiek vienmērīgi sadalīts.


Durvju nodalījumi dzērieniem un mērcēm

Ledusskapja durvju telpa ir lieliska vieta, kur uzglabāt produktus nestandarta augstuma iepakojumā. Temperatūra durvju nodalījumos ir relatīvi augsta, tāpēc neizmantojiet tos produktiem, kas ātri bojājas. Tā ir ideāla vieta dzērieniem, mērcēm un mazām burciņām. Lielākajai daļai ledusskapju augšpusē ir arī nodalījums ar vāku olu un sviesta uzglabāšanai.

Ievērojiet, ka Hansa ledusskapji ir aprīkoti ar  regulējamiem durvju plauktiem, kurus jebkurā laikā var pārvietot, lai tie atbilstu produktu augstumam.


Atvilktnes maģija


Nodalītas atvilktnes ledusskapja apakšdaļā ir vislabākā vieta augļu un dārzeņu uzglabāšanai. Hansa ledusskapjiem ir  speciāli VitControl nodalījumi, kur produktus var saglabāt stingrus un svaigus  divreiz ilgāk nekā uz plauktiem. Tas ir tāpēc, ka VitControl nodalījumos tiek kontrolēts gaisa mitruma līmenis. Mūsu ledusskapji ir aprīkoti arī ar ChillZone nodalījumiem, kur temperatūra ir par dažiem grādiem zemāka nekā pārējā ledusskapī, un FreshZone nodalījumiem, kur maksimālā temperatūra ir 3⁰C, tie ir ideāli piemēroti svaigu zivju un citu produktu ar īsu derīguma termiņu uzglabāšanai.

IETEIKTĀS preces