Visvēsākā vieta mājās

Šis nebūs vēsāks nekā tas


Izvēloties saldētavu, pievērsiet uzmanību saldētavas klasei, ko apzīmē ar zvaigznītēm. Katra zvaigznīte nozīmē papildu mīnus 6 grādus. Visām Hansa saldētavām ir **** saldētavas klase, tas nozīmē, ka tās spēj darboties, sasniedzot -24°C, temperatūru, kas ir piemērota produktu dziļai sasaldēšanai un uzglabāšanai  ilgāk nekā 1 gadu.

Ekspluatācija

Saldētava nebūt nenozīmē regulāru atkausēšanu. Hansa saldētavas ar NoFrost tehnoloģiju nodrošina pastāvīgu vēsa gaisa plūsmu, garantējot, ka uz to sienām neveidojas apledojums vai sarma. Tas nozīmē arī to, ka saldētavas atkausēšanai nav nepieciešams izņemt dziļi atdzesētos produktus, potenciāli zaudējot to svaigumu.

Citi risinājumi, ar ko aprīkotas Hansa ierīces, ir atvērtu durvju brīdinājuma signāls un augstas temperatūras brīdinājuma signāls, kas tiek aktivizēts, ja temperatūra iekšpusē paaugstinās virs -13 °C, piemēram strāvas padeves pārtraukumu dēļ.

Īpaši ātra sasaldēšana

Sasaldējiet sezonas augļus un dārzeņus ar SuperFreeze funkciju, lai saglabātu pēc iespējas lielāku uzturvērtību.

Vai izmantojiet Party funkciju, lai atvēsinātu dzērienus 10 minūtēs, gaidot ierodamies viesus. Noderēs arī ledus veidotājs – atstāj iespaidu uz viesiem.

Maksimāla telpas izmantošana

Šaurās un neērtās saldētavas atvilktnes ir pagātnē. Izbaudiet lielu glabāšanas telpu ar progresīvajām Hansa saldētavām. BigBox atvilktnes piedāvā pietiekami daudz telpas lielu produktu un mazu pārtikas konteineru uzglabāšanai. Vienā BigBox ietilpst līdz 4000 ledus kubiciņu un 1600 zemeņu.

Energoefektivitāte

Hansa saldētavas ir pieejamas ar lielu energoefektivitātes klases izvēli. Mēs iesakām A++ klasi, kas ietaupa līdz 40% enerģijas vairāk nekā A klase. A++ veiktspēja ir īpaši ievērības cienīga vasarā, kad atdzesēšanas sistēma strādā daudz intensīvāk augstās āra temperatūras dēļ, kā arī tad, ja mēs ierīci bieži atveram un ļaujam iekšā ieplūst siltajam gaisam.

IETEIKTĀS preces