Ideāla ledusskapja meklējumi

Neskatīsimies tikai uz izmēru un krāsu. Mūsdienu ledusskapji ir aprīkoti ar milzum daudz noderīgām funkcijām, lai atvieglotu dzīvi. Lūk, vissvarīgākās no tām.

Vienkārša uzturēšana

Mūsdienu ledusskapji ir aprīkoti ar daudziem gudriem risinājumiem. Viens no tiem ir  NoFrost tehnoloģija, kas novērš sarmas un apledojuma veidošanos uz sienām, tāpēc vairs nav jāuztraucas par atlaidināšanu. Tas notiek, pateicoties nepārtrauktai vēsā gaisa plūsmai, kas tiek vienmērīgi sadalīta ierīces iekšpusē.

Dažiem Hansa ledusskapjiem ir arī atvērtu durvju brīdinājuma signāls un temperatūras paaugstināšanās brīdinājuma signāls, kas tiek aktivizēts, ja temperatūra ierīces iekšienē kļūst pārāk augsta, piemēram, strāvas padeves pārtraukumu dēļ.

Daudz vairāk brīvas vietas


Liels izmērs ne vienmēr nozīmē lielu uzglabāšanas tilpumu. Katlu un liela izmēra pārtikas iepakojumu ievietošana ledusskapī ir atkarīga no nodalījumu un plauktu izvietojuma. Jaunie Hansa ledusskapji un saldētavas ir aprīkoti ar Flexi Space sistēmu, ar kuras palīdzību ledusskapja iekštelpu iespējams viegli pielāgot pašreizējām vajadzībām. Cits interesants risinājums ir FreshZone nodalījums, kurā temperatūra tiek uzturēta 0-3⁰C robežās, kas ir lieliski piemērota produktu ar īsu derīguma termiņu, piemēram, piena produktu, zivju vai gaļas, uzglabāšanai. Vēl viens svarīgs aspekts ir atvilktnes lielums. Lielās BigBox atvilktnes, ar ko ir aprīkoti daži Hansa ledusskapji, piedāvā daudz vietas sezonas augļiem, dārzeņiem, gaļai un gatavam ēdienam.

Ātrā atdzesēšana


SuperCool un SuperFreeze funkcijas ir īpaši noderīgas vasarā, nodrošinot, ka pārtika, kas atnesta no karstas automašīnas, tiek ātri atdzesēta līdz pareizai temperatūrai tā, lai tā ilgāk paliktu svaiga un saglabātu lielāko daļu savas uzturvērtības. Tiem, kam patīk ledusauksti dzērieni, Party funkcija ir tieši tas, kas vajadzīgs. Ievietojiet dzērienus saldētavas nodalījumā, lai tos droši un vienā mirklī atdzesētu.

IETEIKTĀS preces