Ledusskapji: virtuves karaļi

Iegādājoties ledusskapi, nepieciešams apsvērt, cik daudz vietas mēs varam tam atvēlēt virtuvē. Tas noteiks vispārējos ierīces izmērus: augstumu, platumu un dziļumu. Vēl viens aspekts, kas jāapsver, ir tas, vai mēs gribam iebūvējamu vai brīvi stāvošu modeli. Neaizmirstiet arī par durvju virzienu: rokturim vajadzētu būt rokas stiepiena attālumā, lai dzīvi virtuvē padarītu vieglāku.

Saskanīgi integrēti

Mēs varētu izvēlēties ledusskapi un saldētavu, ko var iebūvēt mēbelēs, īpaši, ja gribam izmantot telpu virs ledusskapja. Iebūvēta ierīce lieliski iederas arī minimālisma stilā iekārtotās virtuvēs, kur ierīču fasāde un pašas ierīces veido vienādu, līdzenu virsmu. 

Lepni izolēti

Ja vēlamies vienkārši nomainīt savu veco ledusskapi un mūs neuztrauc iebūvējamais dizains, varam doties pēc brīvi stāvoša modeļa. Šajā gadījumā mums tomēr  jāizvēlas krāsa. Hansa piedāvā vairākus krāsu variantus, tostarp baltu un metālisku.  Skārienjutīgais panelis uz durvīm papildina vizuālo efektu un padara lietošanu vienkāršāku: mums nav jāatver ledusskapis, lai kontrolētu visas noderīgās funkcijas, tādas kā SuperFreeze, SuperCool un Holiday.


Lielas vajadzības, liels ledusskapis

Hansa ledusskapju klāstā ietilpst dažāda lieluma un augstuma ierīces, arī nelieli viendurvju ledusskapji un saldētavas, standarta trīsdurvju ierīces (ar atsevišķām durvīm ledusskapim un saldētavas nodalījumiem), kā arī divdurvju ierīces.

Ledusskapja lielums parasti ir atkarīgs no saimniecības vajadzībām. Jo lielāka ģimene, jo lielāks ledusskapis nepieciešams. Liels ledusskapis atvieglo dzīvi arī tad, ja mēs dodam priekšroku produktu iegādei vairumā un iepērkamies ne tik bieži. Ietilpīgi ledusskapji un saldētavas, īpaši divdurvju modeļi, arī ir lieliska izvēle, ja nav pagraba vai pieliekamā.  Flexi Space sistēma, ar ko ir aprīkoti Hansa ledusskapji, ļauj mums pašiem izkārtot ledusskapja iekšpusi, lai nodrošinātu papildu telpu produktu uzglabāšanai.
IETEIKTĀS preces