Ideālas veļasmašīnas meklējumi

Ātra ielādēšana

Smaga mēteļa vai segas iebāšana veļasmašīnā var būt neliela problēma. Lai to atvieglotu, Hansa savām ierīcēm ir palielinājusi durvju izmērus. Lūkas diametrs tagad ir 47 centimetri, lai varētu ātrāk un efektīvāk ielikt un izņemt drēbes.

Pateicoties tam, ka maksimālais veļas ielādes daudzums ir 8 kg, veļu vairs nevajag sadalīt mazākās porcijās. 45 centimetrus platajā veļasmašīnā ir pietiekami vietas, lai ieliktu 8 kg drēbju, ietaupot mūsu laiku un enerģiju, kas tiek patērēta drēbju ielikšanai un izņemšanai.

Efektīva, bet maiga

Aqua Stream sistēma sniedz papildu ūdens un mazgāšanas līdzekļa cirkulāciju, nodrošinot, ka drēbes, gultas veļa, dvieļi un galdauti ir ideāli tīri, smaržo pēc svaiguma un ir bez traipiem.

Smalki audumi veļasmašīnai jāapstrādā viegli. Tāpēc Hansa veļasmašīnām un žāvētājiem ir tvertnes ar īpašu struktūru, kas darbina  Pearl Drum tehnoloģiju, lai audumu mūžs būtu ilgāks.  Bet kas notiek, ja mājās ir kāds, kuram ir alerģija? Vienkārši uzstādiet pretalerģisko programmu, lai veiktu 4 papildu skalošanas fāzes ar ūdeni, kas sasildīts līdz 30°C. Tā tiks aizskalotas visas mazgāšanas līdzekļa pēdas, kas var izraisīt alerģisku reakciju.

Mazāk laika un enerģijas

Jo ilgāk strādā programma, jo tīrāka veļa? Tā ne vienmēr ir taisnība. Hansa veļasmašīnas ir aprīkotas ar Reduce time funkciju, kuras lietošana neietekmē mazgāšanas rezultātu, tomēr tā ietaupa laiku, ūdeni un enerģiju. Ko vēl mēs varētu vēlēties? Ja mēs izvēlamies modeli ar A+++ energoefektivitātes klasi, mēs savu mājas budžetu ietaupīsim vēl vairāk. Un, ja Jums trūkst laika, ir jāpievērš uzmanība maksimālajam centrifūgas griešanās ātrumam. Jo ātrāka griešanās, jo mazāk laika aizņem veļas žāvēšana. Uzkariet to uz silta sildītāja vai palaidiet žāvēšanas ciklu (šī funkcija ir pieejama tikai Hansa veļas žāvētājiem), un pēc īsa brīža varēsiet uzvilkt tīras un svaigas drēbes.

IETEIKTĀS preces