6 izmēģināti un pārbaudīti padomi traipu tīrīšanai

1. Mazgāšanas līdzekļi


Visvienkāršākais veids, kā iztīrīt traipus, ir izmantot spēcīgas iedarbības mazgāšanas līdzekli. Uzklājiet to tieši uz traipa vai ielejiet veļasmašīnas nodalījumā kopā ar veļas pulveri. Dažām veļasmašīnām ir papildu ūdens un mazgāšanas līdzekļa cirkulācijas funkcija, piemēram, Aqua Stream  funkcija Hansa ierīcēs, kas palielina iespēju pilnībā iztīrīt traipu.

2. Auksts ūdens

Noderīgs tādu traipu iztīrīšanai kā olu, saldējuma un jogurta atstāti traipi. Vienkārši iemērciet drēbes bļodā ar aukstu ūdeni un nogaidiet 30 minūtes. Apstrādājot traipus, ko radījuši produkti uz piena bāzes, nekad neizmantojiet siltu ūdeni, jo tas var sarecināt olbaltumvielas un padarīt traipu vēl grūtāk iztīrāmu.

3. Karsts ūdens

Tēja un kafija satur tanīnus, spēcīgas dabiskas miecvielas, ko ir grūti iztīrīt no drēbēm. Vienīgais, ko mēs varam darīt, ir izmantot karstu ūdeni. Uz kādu laiku iemērciet notraipītās drēbes bļodā ar karstu ūdeni. Izvairieties apstrādāt šādus traipus ar ziepēm, jo tas visu padarīs vēl sliktāku.4. Ūdens + trauku mazgāšanas līdzeklis

Šī ir vislabākā kombinācija jauktu traipu tīrīšanai, ieskaitot saldumu, mērces un kosmētikas atstātus traipus. Ieziepējiet traipu ar trauku mazgāšanas līdzekli un izskalojiet ar aukstu ūdeni. Drēbes var izmērcēt arī aukstā ūdenī, kam pievienots nedaudz trauku mazgāšanas līdzekļa.

5. Citronskābe

Lieliski noderēs, lai iztīrītu žāvētu augļu atstātus traipus. Iemaisiet 3-4 tējkarotes citronskābes mazā daudzumā ūdens un iemērciet šķīdumā notraipītās drēbes. Svaigus augļu traipus var uzreiz iztīrīt ar karstu ūdeni.

6. Talka pūderis un benzīns

Tas ir īsts taukainu traipu slepkava. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir apkaisīt traipu ar talka pulveri, ļaut tam iedarboties 20 minūtes un pēc tam notīrīt. Var arī ierīvēt traipu ar nelielu daudzumu benzīna. Beigās vienkārši jāievieto drēbes veļasmašīnā un jāieslēdz iecienītā mazgāšanas programma. Dažas Hansa veļasmašīnas atbalsta lietošanas programmas, balstoties uz izvēlētiem parametriem.

IETEIKTĀS preces