Saldētavas iegāde: praktiski padomi

Virtuvē vai garāžā?

Vislabākā vieta saldētavai ir tāda, kas ziemā netiek apsildīta, piemēram, garāža vai pieliekamais. Tās rada lielisku iespēju ieekonomēt enerģiju, un, ja mēs izvēlamies enerģijas klasi A++, tad mūsu elektrības rēķini daudz nemainīsies. Protams, mēs vienmēr varam novietot saldētavu tieši tur, kur tā mums ir vajadzīga, piemēram, virtuvē.

Jāpievērš uzmanība arī trokšņa novērtējumam. Ar trokšņa līmeni tikai 40 decibeli Hansa  saldētavas ir sevišķi klusas, tas nozīmē, ka tās var novietot atvērtā tipa virtuves un dzīvojamās istabas apvienojumā. 


Ideāli izmēri

Saldētavas lielumam ir nozīme. Padomājiet par to, cik bieži to vajadzēs lietot, un cik daudz produktu tiks pastāvīgi sasaldēti. Saldētavas ar tilpumu virs 200 litriem ir laba izvēle mājsaimniecībās, kas uzglabā lielu daudzumu pārtikas, piemēram, augļus no piemājas augļu dārza vai pašu audzētu dzīvnieku gaļu. Šādos gadījumos vislabākā izvēle ir saldējamā lāde, jo tajā ir pietiekami daudz vietas liela izmēra produktu uzglabāšanai. Ja vieta ir ierobežota, var izvēlēties brīvi stāvošu ierīci, piemēram, tādu, kas aprīkota ar BigBox atvilktnēm. Ir arī nelielas, kompaktas saldētavas, kas glīti novietojamas zem letes.

Sasaldēta pārtika ir veselīga

Izrādās, ka pārtikas sasaldēšana, lai gan tai ir pretinieki, patiesībā neietekmē tās uzturvērtību. Gluži pretēji – sasaldēšana ir lielisks veids, kā baudīt nesezonas augļus un dārzeņus un dažādot uzturu.

Produktus pirms sasaldēšanas var sablendēt, lai ietaupītu vietu. Pirms likšanas saldētavā produkti vienmēr kārtīgi jānoslauka sausi, tā netiks uzglabāts nevajadzīgs ūdens.

Vairāk nekā tikai krājumu uzglabāšana


Spēja uzglabāt lielu daudzumu pārtikas ir tikai viena no saldētavas priekšrocībām. Ar Party funkciju mēs varam vienā mirklī atdzesēt dzērienus, kā arī pagatavot ledus kubiciņus un saldējumu. Pagatavojot atdzesētu cienastu, izmantojiet SuperFreeze funkciju, lai saīsinātu gaidīšanas laiku.

IETEIKTĀS preces